ترلو (Trello) با بیش از ۵۰ میلیون کاربر، یکی از محبوب‌ترین سرویس‌های مدیریت پروژه و کار گروهی در جهان و ایران است. با استفاده از ترلو می‌توان وظایف مختلف را بین اعضای حاضر در یک کار گروهی تقسیم و برای هر وظیفه اولویت و زمان انجام مشخصی تعیین کرد. با همه‌گیری جهانی ویروس کرونا و روی آوردن بسیاری از مشاغل و کسب‌وکارها به دورکاری، اهمیت ابزارهایی چون ترلو بیش‌ازپیش شده است.

ترلو

ترلو نوعی ابزار مدیریت پروژه آنلاین است که سازماندهی و پایش پروژه ها را برای کاربرانش ممکن می کند. سادگی و سهولت استفاده، از جمله مشخصه های ترلو است که آن را نسبت به رقبای خود متمایز کرده و استفاده از آن نیاز به هیچ آموزشی ندارد. آنها که مدیریت جریان کاری تیم خود را بر عهده دارند از این ابزار در حوزه های مختلف کاری از توسعه نرم افزار و تست تجربه کاربری گرفته تا مارکتینگ و طراحی استفاده میکنند و این سرویس در سراسر دنیا طرفداران زیادی دارد. ترلو به تازگی اعلام کرده بود که ۲۵ میلیون کاربر در سراسر دنیا دارد.

جایگزین ایرانی ترلو

خوشبختانه ترلو یک جایگزین ایرانی بسیار خوب به نام تسکولو دارد که در دو دامنه دات آی آر و دات کام به کاربران ایرانی و خارجی سرویس دهی می کند. استفاده از این سرویس برای تعداد مشخصی از کاربران رایگان است و امکاناتی نظیر چت روم و قابلیت تعیین مهلت برای تکمیل تسک های از پیش تعیین شده دارد. سیستم مدیریت پروژه آنلاین تسکولو همچنین به خاطر پشتیبانی کامل از زبان و تقویم فارسی یکی از معدود سرویس های ایرانی است که میتواند به خوبی جای نمونه های خارجی خود را پر کند. البته ممکن است در ابتدای امر سازوکار آن کمی برایتان پیچیده باشد اما به سرعت کار با بوردهای آن را فرا خواهید گرفت.

طراحی گوشی جدید شیائومی با دوربین سلفی زیر نمایشگر فاش شد
ادامه مطلب
  • yousefi
  • مرداد ۴, ۱۳۹۹
  • 64 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

در حال بارگذاری …

بستن
مقایسه