اصول یادگیری تعمیرات موبایل

یادگیری تعمیرات موبایل

اصول یاد گیری تعمیرات موبایل

یک مهارت و تخصص کاربردی در دنیای حال حاضر به شمار می رود. که افراد می توانند با انجام آن صاحب شغلی درآمدزا، آینده دار و با بازار کار عالی شوند.

بدون تردید،فراگیری و یادگیری تعمیرات موبایل یک مهارت و تخصص کاربردی در دنیای حال حاضربه شمار می رود. بسیاری از افراد به تعمیرات گوشی های موبایل علاقه مند هستند، اما نمیدانند که اولین و نخستین قدم برای یادگیری تعمیر موبایل را چگونه باید برداشت.

از سوی دیگر،بسیاری بر این باورند که آموزش تعمیرات موبایل تنها نیاز به دانش تئوری و داشتن مدرک در این زمینه دارد. در پاسخ باید ابراز نمود که در حیطه های کاربردی وکارآمدی مانند تعمیرات گوشی، اگرچه برخورداری از دانش روز و کسب آگاهی لازم یکامتیاز ویژه قلمداد می گردد، اما نمیتوان نقش مهارت و تخصص عملی را در این حوزه نادیده گرفت. به عبارت دیگر، تلفیق و ترکیب دانش علمی با مهارت و تخصص به صورتعملی، بهترین راهکار برای متخصص شدن در این حوزه به حساب می آید. پس …

 

قدم اول: انتخاب یک آموزشگاه مناسب

 امروزه آموزشگاه های متعددی در قم  و سایر شهرستان ها دوره های تعمیرات موبایل را برگزار می نمایند. بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل آموزشگاهی است که ضمن آموزش تئوری به صورت عملی به آموزش جدیدترین سرفصل های آموزشی مرتبط با تعمیرات موبایل بپردازد و از اساتید متخصص و خبره تعمیرات موبایل برای آموزش ها بهره گیرد.

قدم اول

همچنین در پایان دوره مدرک معتبر فنی حرفه ای و پشتیبانی نامحدودی به کارآموزان ارائه دهد تا آنها بدون ترس و دغذغه وارد بازار کار شده و به درآمدزایی و کسب تجربه بپردازند.

آموزشگاه گوشیباز با رعایت کلیه شرایط ذکر شده دوره ای ستارگان موبایل  را برگزار کرده و همه ساله کارآموزان بسیاری را وارد بازار کار تعمیرات موبایل می کند.

قدم دوم : آموزش مناسب 

در قدم اول گفتیم که بهترین آموزشگاه تعمیرات موبایل آموزشگاهی است که ضمن آموزش تئوری به صورت عملی به آموزش جدیدترین سرفصل های آموزشی مرتبط با تعمیرات موبایل بپردازد و از اساتید متخصص و خبره تعمیرات موبایل برای آموزش ها بهره گیرد.

هدف

در این مرحله کارآموزان به صورت آکادمیک تمامی مباحث مربوط به تعمیرات موبایل را فرا می‌گیرند. همچنین تمام نکاتی که ضروری است تا کارآموز یک تعمیرکار حرفه‌ای موبایل شود به او گوشزد خواهد شد.

قدم سوم : سبک آموزشی 

در حال حاضر آموزشگاه های متعددی وجود دارد که هر کدام از آنها به سبک های مختلفی آموزش میدهند .پرتاب

 در این مرحله روش‌های کار با کلیه ابزارهای لازم برای تعمیرات انواع مشکلات در موبایل آموزش داده می‌شود. شاید از نظر بسیاری از کارآموزان این مرحله چندان حائز اهمیت نباشد اما در نظر داشته باشید در صورتی که سبک آموزش درست نباشد  و نتوانید به صورت صحیح آنها را به کار بگیرید ممکن است زمان یا خسارت های زیادی را متحمل شوید .اما در آموزشگاه گوشیباز و در دوره ستاره گان موبایل این نکات متفاوت است و به صورت ریز آنها را برسی میکند:  شامل آشنایی با مراحل تعمیر، شناخت ابزارالات  تعمیراتی ، بررسی مشکلات  سخت افزاری و نرم افزاری ، استفاد از قلق های تعمیراتی و….

 قدم چهارم :بروزرسانی و  پشتیبانی 

 شما زمانی یک استاده  تمام عیار میشود که مطالب را انقدر تکرار کرده باشید تا چشم بسته آن را انجام بدهید  اما باز این کافی نیست شما باید فنون جدیدی نیز یاد بگیرد تا استاد تمام عیارباقی  بمانید پس بروز شدن یک امر خیلی مهمی است که باید آن را همیشه و همیشه در نظر داشته باشید . در حوضه موبایل این بروز بودن خیلی مهم بوده و باید جزئی از کارهای روتین شما باشد امروزه شرکت های سازنده موبایل روز به روز گوشی های متفاوتی به بازار عرضه میکنند که نیاز به شناخت و نحوه تعمیرات را نیز بروز کرد .

بروزرسانی

معمولا آموزشگاه های هستند که بعد از تمام شدن دروه کار آموزان را به حال خود  رها میکنند و آن را پشتبانی نمیکنند اما در آموزشگاه گوشیباز جزی از ارکان مهم آموزشگاه محسوب میشود که تا زمانی کاراموزان خود به درجه استادی نرسیده اند پشتبانی کرده و تمام سوالات آنها را پاسخ دهد .

ارسال دیدگاه