جدیدترین ماسک هوشمند

ماسک هوشمند سامسونگ

ماسک های هوشمند زیادی وجود دارد که از جدید ترین آن ماسک هوشمندی هست که صدای شمار رو به متن تبدیل میکند

اکنون مدت زمان نسبتا زیادی از آغاز شیوع ویروس کرونا در سراسر جهان گذشته است. تاثیری که ویروس کرونا روی زندگی مردم داشته به قدری زیاد بوده است که حتی فناوری‌های مرتبط با آن نیز تولید شده‌اند. اخیرا یک نوع ماسک بسیار جالب ساخته شده که می‌تواند کمک زیادی به کاربرن دنیای فناوری کند.ماسک هوشمند که صدا را به متن تبدیل میکند از جدید ترین ماسک ها هوشمند هست

روش کار ماسک هوشمند شرکت ژاپنی

شیوه کار این ماسک نیز بدین صورت است که از طریق بلوتوث به دستگاه شما متصل شده و با قابلیت خاص خود گفتار را به متن تبدیل می‌کند. البته حتی این ماسک می‌تواند صدای فرد را در حال مکالمه تقویت کند تا ارتباط موثرتری برقرار شود.

 

ممکن است برای شما سوال ایجاد شود که آیا اصلا این ماسک از لحاظ بهداشتی توانایی محافظت از افراد در برابر ویروس کرونا را دارد. بر اساس تحقیقات انجام شده، c-mask تمام استاندارد‌های لازم برای یک ماسک بهداشتی را در اختیار دارد، در نتیجه هنگام استفاده از آن نیازی نیست نگران آلوده شده به ویروس کرونا باشید.

ژاپن اولین بازار هدف ماسک‌های هوشمند استارت‌آپ Donut Robotics است. این ماسک‌ها به قیمت ۳۷ دلار در این کشور به فروش می‌رسد. البته شرکت نوپای سازنده c-mask قصد دارد فروش محصول خود را به آمریکا، اروپا و چین نیز برساند.

 

ارسال دیدگاه