نخستین تصاویر گلکسی Z Flip 5G

گوشیباز

شرکت سامسونگ درصدد است بزودی نسخه 5جی گوشی گلکسی زد فلیپ را معرفی کند. تلفن هوشمندی که از همان طراحی نسخه اولیه برخوردار بوده اما با پردازنده بهتر از راه خواهد رسید.

به تازگی تصاویر رندر تبلیغاتی Galaxy Z Flip 5G منتشر شده که آن را در رنگ زیبا برنزی مایل به طلایی نشان می‌دهد. تلفن هوشمندی که جذابیت بسیاری داشته و نباید آن را مدلی معمولی پنداشت.

اخیرا در یکی از پایگاه‌های داده گوشی هوشمند Galaxy Z Flip 5G با پردازنده بهتر آشکار شده است. طبق این پایگاه اسمارت‌فون مورد اشاره از پردازنده اسنپدراگون 865 قدرت گرفته که نسبت به پردازنده اسنپدراگون 855 پلاس نسخه اصلی، عملکرد بهتری دارد

گلکسی Z فلیپ 5G سامسونگ با رنگ برنزی از راه می‌رسد

32424

در سایر مشخصه‌ها این محصول شامل 8 گیگابایت رم و 256 گیگابایت حافظه داخلی هم می‌شود. پیش بینی شده در رویداد Unpacked روز 5 آگوست سامسونگ بخواهد همراه با سری گلکسی نوت 20 و گلکسی فولد 2، این گوشی تاشو 5جی جدید را معرفی کند.

بعید است در زمینه طراحی ظاهری تغییراتی را شاهد باشیم و همچنان همان گوشی تاشو را مشاهده خواهیم کرد که بدنه آینه‌ای دارد و از نمایشگر منعطف هم بهره می‌برد. گذشته از آن گوشی هوشمند دارای مشخصات سطح بالایی به عنوان پرچمدار است. اطلاعاتی درباره قیمت این دستگاه موجود نیست و نمی‌دانیم با چگونه گوشی هوشمندی رو به رو هستیم.

یکی از بزرگ‌ترین ویژگی‌های Galaxy Z Flip 5G همان پشتیبانی شبکه 5جی بوده و بعید است با گزینه نامطلوب از برند کره‌ای رو به رو باشیم. بلکه قطعا می‌تواند مورد استقبال خوبی قرار گیرد.

ارسال دیدگاه